SME V SEMIFINÁLE!

Utorok 9.4.2024 sa zapíše do histórie nášho klubu. V tento deň sme odohrali rozhodujúce stretnutie štvrťfinálovej série proti družstvu Nových Zámkov. Od úvodu sa hralo opatrne. Ani jedno s mužstiev nechcelo urobiť chybu. Prvý gól padol až v druhej polovici prvého polčasu keď sa ako prvý presadil Pavol Ģabaš. Hostia dokázali rýchlo odpovedať a vyrovnali stav na 1:1. Našich chlapcov to však nerozladilo a hrali ďalej to čo im tréner naordinoval. Výsledkom toho bol druhý gól Vlasovycha po ukážkovej prihrávke cez bránkovisko. Výsledkom 2:1 odchádzali mužstvá na polčasovú prestávku.

Po zmene strán sa hostia odhodlali k vysokému presingu v snahe narúšať našu rozohrávku a vyrovnať stav stretnutia. Toto vyhovovalo naším hráčom, ktorý rýchlymi protiútokmi častejšie ohrozovali bránku hostí. V rozpätí 27. – 32. minúty naši chlapci rozhodli o osude stretnutia keď najprv Bačik zvýšil na 3:1, o minútu neskôr Drozdov na 4:1 aby v 32. minúte opäť Bačík zvýšil na 5:1 a prakticky rozhodol o osude stretnutia. V predposlednej minúte zavŕšil náš postup Erik Bielik keď prekopol celé ihrisko a trafil opustenú bránu hostí, ktorý hrali bez brankára a uzavrel skóre na 6:1.

Už teraz sa tešíme na semifinálovú sériu v ktorej bude naším súperom družstvo Podpor pohyb Košice. Prvé stretnutie odohráme na pôde súpera dňa 19.4. a odvetu 26.4. v Leviciach. Veríme, že nám zachováte priazeň.